Szybki kontakt

0 600 777 464
5849401
info@kreatyna.pl

Producenci

Dostawa

  Przelew Pobranie
Poczta Polska
7,99 zł 14 zł
Kurier GLS
10,00 zł 15 zł
Paczkomaty
7,99 zł -

zamówienia powyżej 400 zł
wysyłamy gratis

 

na masę

Cena: 380,00 zł
szt.
"PONAD 8 KILO" + shaker GRATIS "PONAD 8 KILO" + shaker GRATIS

W skład zestawu na masę "PONAD 8 KILO" wchodzą: dwa opakowania Gainer Magnum oraz HMB i AAKG w kapsułkach oraz shaker GRATIS! Zestaw na masę "PONAD 8 KILO" to ponad 8 kilo odżywek, które działając w kompleksowy sposób umożliwią Ci budowę masy mięśniowej wysokiej jakości! Z zestawem "PONAD 8 KILO" masz pewność maksymalnego wzrostu anabolizmu mięśniowego przy jednoczesnym zatrzymaniu procesów katabolicznych oraz przyspieszonej regeneracji mięśnia po treningu. Mega paka pozwala Ci na minimum miesiąc intensywnych treningów połączonych z kompleksową suplementacją!

Cena: 159,00 zł 199,00 zł
szt.
Białko 2250g + Kreatyna 500g Białko 2250g + Kreatyna 500g

Odżywka wysokobiałkowa oraz kreatyna to najbardziej uniwersalne i efektywne połączenie. Zestaw jest fundamentem budowy mięśni, pozwala zapewnić odpowiedni przebieg procesów regeneracyjnych i przyśpieszyć budowę czystej masy mięśniowej.

  • promocja
Cena: 459,00 zł
szt.
Cykl budowania masy Cykl budowania masy

Proponowany zestaw odżywek firmy Trec zawiera wszystkie suplementy, niezbędne w trakcie budowania wysokiej jakości masy mięśniowej. W zestawie znajdziecie gainera, odżywkę białkową i węglowodanową, kreatynę, suplement przedtreningowy, kompleks witamin i minerałów oraz shaker. Suplementy na cykl budowania masy Trec Nutrition pozwolą na długą i skuteczną suplementację dla wszystkich, którzy chcą szybko i skutecznie nabrać masy i spowodować przyrost mięśni.

Cena: 127,00 zł
szt.
GAINER+KREATYNA+HMB+SHAKER GRATIS! GAINER+KREATYNA+HMB+SHAKER GRATIS!

Zestaw suplementów na masę Trec Nutrition składa się z gainera Mass XXL, kapsułek CM3, kapsułek HMB i shakera do rozrabiania gainera GRATIS! Zestaw na masę gainer+kreatyna+HMB to kompleksowy i niedrogi zestaw suplementów, który uskuteczni twoje wysiłki w celu zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej.

Cena: 89,00 zł
szt.
Kreatyna w kapsułkach + HMB. Zestaw 30 dni Kreatyna w kapsułkach + HMB. Zestaw 30 dni

Kreatyna to najskuteczniejszy, bezpieczny anabolik wspomagający przyrost siły oraz zwiększający masę mięśniową. HMB wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Cena: 248,00 zł
szt.
Najlepsze białko + kreatyna Trec Najlepsze białko + kreatyna Trec

Zestaw suplementów na masę, w skład którego wchodzi najlepsze białko serwatkowe Whey 100 oraz bardzo dobra kreatyna w formie jabłczanu kreatyny, zamknięta w preparacie CM3. Zestaw suplementów Trec idealny dla sportowców w trakcie cyklu budowy masy.

Cena: 372,00 zł
szt.
Odżywki na masę CORE (MASS+CREA+AMINO) Odżywki na masę CORE (MASS+CREA+AMINO)

Zestaw na masę Fa bazuje na produktach z linii CORE. W skład zestawu odżywek na masę CORE wchodzi gainer MASS, stack kreatynowy CREA oraz aminokwasy białkowe w tabletkach XTREME BEEF AMINO. Zestaw suplementów na cykl budowy masy od FA to kompleksowy zestaw odżywek, który zaspokoi zapotrzebowanie twoich mięśni na składniki odżywcze i kalorie, ochroni mięśnie przed katabolizmem oraz zwiększy siłę twoich mięśni. Sprawdź, jak szybkie może być budowanie masy z odżywkami FA!

Cena: 367,00 zł
szt.
Odżywki na masę Universal Nutrition Odżywki na masę Universal Nutrition

Kompleksowy zestaw odżywek na masę Universal Nutrition to propozycja dla osób o ektomorficznym typie metabolicznym, którym ciężko przybrać na wadze. W skład zestawu suplementów na masę wchodzą wysokokaloryczny gainer Gain Fast, aminokwasy białkowe Beef Aminos oraz monohydrat kreatyny Creatine. Zestaw odżywek na masę Universal pozwala na szybki przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększenie szeregu parametrów istotnych dla sportowca, takich jak wydolność, siła czy wytrzymałość. Synergistyczne działanie odżywek gwarantuje fakt, że pochodzą one od jednego producenta, dzięki czemu doskonale uzupełniają swoje działanie.

Cena: 259,00 zł
szt.
Olimp Kreatyna + HMB + Aminokwasy Olimp Kreatyna + HMB + Aminokwasy

Znane i często stosowane połączenie kreatyny z aminokwasami i HMB w celu wzrostu czystej masy mięśniowej. Jeśli chcesz budować mięśnie to sprawdź działanie kreatyny z aminokwasami w połączeniu HMB. Efekt gwarantowany przez firmę Olimp!

Cena: 155,99 zł
szt.
Więcej MASY! Kreatyna + HMB + Aminokwasy Więcej MASY! Kreatyna + HMB + Aminokwasy

Unikalna i wyjątkowo efektywna formuła oparta została na synergicznie wspomagających swoje działanie składnikach. Kreatyna pozwala znacznie wydłużyć trening i poprawia zdolności wysiłkowe organizmu, aminokwasy BCAA przyspieszają budowę beztłuszczowej masy mięśniowej, a HMB chroni mięśnie przed katabolizmem i intensyfikuje spalanie tłuszczu. Połączenie kreatyny, aminokwasów rozgałęzionych BCAA i HMB to sprawdzony przepis na budowę wysokiej jakości masy mięśniowej!

Cena: 339,00 zł
szt.
Zestaw "CZYSTY MIĘSIEŃ" Zestaw "CZYSTY MIĘSIEŃ"

Zestaw na przyrost mięśni Trec Nutrition, w skład którego wchodzą odżywka białkowo-węglowodanowa typu BULK Hard Mass, stack kreatynowy Nitrobolon Energizer oraz shaker to kompleksowy zestaw odżywek na masę dla sportowców. Dzięki zaawansowanej formule, zestaw pozwala w szybki sposób zbudować BEZTŁUSZCZOWĄ masę mięśniową nawet u osób o ektomorficznym typie anabolicznym, którym ciężko przybrać na wadze.

Cena: 329,00 zł
szt.
Zestaw "SOLIDNA MASA" Zestaw "SOLIDNA MASA"

Zestaw "SOLIDNA MASA" to ponad 7 kilogramów odżywek na cykl budowy masy mięśniowej. W zestawie znajdziesz podstawę budowy masy, czyli GAINERA w postaci aż 6 kilogramów odżywki Solid MASS, która dostarczy Ci BIAŁKA i KALORII niezbędnych w procesie budowy masy. Zestaw zawiera również DUŻE opakowanie NITROBOLON, który jest zaawansowanym boosterem tlenku azotu zwiększającego ukrwienie i odżywienie mięśni. By ułatwić uzupełnianie niedoborów żywieniowych, w zestawie znajdziesz kompleks witamin i minerałów z dwufazową formułą na dzień i na noc, wspomagających budowę masy w dzień i przyspieszających regenerację w nocy.

Cena: 379,00 zł
szt.
Zestaw na masę 9 kg Zestaw na masę 9 kg

9 KILO to duży zestaw odżywek i suplementów na masę. W skład zestawu wchodzi: gainer, białko, węglowodany, 7 form kreatyny, aminokwasy i shaker.

Cena: 349,00 zł 369,00 zł
szt.
Zestaw na masę Gainer + HMB + AAKG Zestaw na masę Gainer + HMB + AAKG

Zestaw na przyrost masy mięśniowej przeznaczony dla osób, które mają problem z zwiększeniem masy ciała. Aż 8 kg gainera Magnum 8000 Trec, to odżywka zawierająca w składzie Carbo, Proteiny, Kreatynę i Olej MCT. Dodatkowo zestaw został uzupełniony o HMB oraz AAKG Mega Hardcore dla zmaksymalizowania efektów.

  • promocja
Cena: 246,00 zł
szt.
Zestaw na masę Scitec (gainer+BCAA+kreatyna) Zestaw na masę Scitec (gainer+BCAA+kreatyna)

Zestaw na masę Scitec to stosunkowo niedrogi, ale kompleksowo działający zestaw, wspomagający budowę masy mięśniowej. W skład zestawu odżywek na masę Scitec Nutrition wchodzą trzy produkty: niskotłuszczowy gainer MASS, aminokwasy rozgałęzione BCAA 6500 oraz czysty monohydrat kreatyny 100% Creatine. Zestaw ten pozwala na szybką budowę beztłuszczowej masy mięśniowej, zminimalizowanie katabolizmu mięśniowego, polepszenie regeneracji powysiłkowej oraz zwiększenie siły mięśni i wytrzymałości organizmu.

Cena: 139,00 zł
szt.
Zestaw na przyrost masy Zestaw na przyrost masy

Silny niesterydowy zestaw suplementów wspomagający przyrost masy mięśniowej i poprawę siły. Zwiększa objętość komórek mięśniowych, poprawia regenerację. Efekt stosowania jabłczanu kreatyny i HMB to natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Uzupełniony aminokwasami.

Cena: 319,00 zł
szt.
Zestaw odżywek Zestaw odżywek

MASS to zestaw odżywek i suplementów na przyspieszenie przyrostu masy mięśniowej. Jest to klasyczny zestaw, który zawiera odżywki wysokobiałkową (białko) i węglowodanowo-białkową (gainer), kreatynę, kompleks witamin i minerałów oraz aminokwasy rozgałęzione BCAA. Shaker GRATIS!

Cena: 459,00 zł 515,00 zł
szt.
Zestaw Premium Zestaw Premium

Zestaw PREMIUM to zestaw składający się z produktów najwyższej jakości. Jeśli Twoim celem jest zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej i szukasz kompletnego zestawu suplementów to dobrze trafiłeś. W skład zestawu wchodzi białko, aminokwasy, kreatyna, preparat witaminowo-mineralny i przedtreningówka!

  • promocja
Cena: 259,00 zł
szt.
ZESTAW XXL NA PRZYROST MASY ZESTAW XXL NA PRZYROST MASY

Zestaw XXL na przyrost masy składa się z trzech suplementów: CM3 360 kapsułek,  HMB 440 kapsułek, Amino Max 320 kapsułek. Jest to kompletny zestaw wspomagający przyrost masy mięśniowej, wystarczający nawet na dwumiesięczną suplementację.

Kreatyna i inne odżywki oraz suplementy dla sportowców. Sklep Kreatyna.pl 

Click Shop | Hosting home.pl