Producenci

Dostawa

  Przelew Pobranie
Poczta Polska
7,99 zł 14 zł
Kurier GLS
10,00 zł 15 zł
Paczkomaty
7,99 zł -

zamówienia powyżej 400 zł
wysyłamy gratis

 

Jabłczan Kreatyny

 Jeśli trenujesz na siłowni lub gdy jesteś zaangażowany w inne formy aktywności sportowej, to chcesz czerpać maksymalne korzyści z zainwestowanewgo czasu w trening. Jabłczan Kreatyny to suplement który pomaga przyśpieszyć proces budowania masy mięśniowej i wzrost siły. Jest to bardzo popularny suplement diety wśród kulturystów i sportowców gdzie siła i moc jest niezbędna.

Jabłczan kreatyny czyli Tricreatine malate to wynik wiązania molekularnego kreatyny i kwasu jabłkowego. Zastosowana forma jabłczanu kreatyny poprawia rozpuszczalność i przyswajalność kreatyny przez mięśnie oraz stymuluje procesy produkcji energii w komórkach mięśniowych . Zwiększa siłę i masę mięśniową bez retencji wody.

Kreatyna jest naturalnie wytwarzane w organizmie ludzkim z aminokwasów. Wspiera produkcję ATP, która jest głównym źródłem energii dla mięśni podczas intensywnych treningów lub aktywności fizycznej. Przewagą jabłczanu kreatyny nad kreatyną jest rozpuszczalność w wodzie. Jabłczan kreatyny ma wysoką rozpuszczalność w wodzie. To ułatwia wchłanianie i zapewnia znacznie większą kompensację kreatyny w komórkach mięśniowych. Ponadto kwas jabłkowy zwiększa produkcję energii, która pomaga mięśniom osiągnąć maksymalną wydajność. Zmniejsza czas regeneracji po treningu.

Suplement diety jabczan kreatyny ma na celu pomóc sportowcom osiągnać zwiększenie masy mięśniowej, jak również szybką regenerację po treningu. Jeśli chcesz zbudować szybko mięśne i poprawić regenerację po treningową, to warto rozważyć zastosowanie jabłczanu kreatyny

 

Jakie korzyści daje jabłczan kreatyny 

Jabłczan kreatyny zapewnia wiele korzyści dla osób, które chcą szybko z budować więcej masy mięśniowej i uzyskać jak najwięcej korzyści z treningów.  Efekty jakie można uzyskac po zastosowaniu tego suplementu to:

  • Łatwe zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej,
  • Większa energii  i wytrzymałość w treningu siłowym
  • Szybsza regeneracja po treningowa 

Kreatyna i inne odżywki oraz suplementy dla sportowców. Sklep Kreatyna.pl 

Click Shop | Hosting home.pl